Az Áprily Lajos Vers- és Prózamondó Versenyt minden évben meghirdetik a magyarországi református középiskolák számára. Idén a Debreceni Református Kollégium Gimnáziuma és Diákotthona adott otthont a rangos eseménynek. Az országos döntőn egy szabadon választott Petőfi Sándor-verset és egy, az Istent megszólító ima-verset kellett elszavalniuk a diákoknak. Iskolánkat Sófalvy Réka 11.A osztályos tanuló képviselte, aki kiemelkedő teljesítményéért könyvjutalomban részesült. SDG
Felkészítő tanára: Csokai-Tóth Erika.
Szeretettel gratulálunk!

Kategóriák: Események

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás