2022. november 24-én a 10.a és 10.b osztályok a Hagyományok Házában jártak. Rendhagyó vitafórumon vehettek részt a diákok a környezettudatosságról. Elsőként természeten mindenkiben felmerült a kérdés, miért itt rendeznek erről a témáról vitafórumot?
Az előadások és beszélgetések után erre is válasz érkezett. A diákoknak folyamatosan állást „kellett” foglalniuk egy-egy témával kapcsolatban, sőt többen a gondolataikat is megosztották például arról, hogy szerintük érdemes-e szelektíven gyűjteni a szemetet, kell-e figyelmeztetnünk ismerőseinket a pazarlásra?
A jelenetek szereplőivel és az előadás vezetőjével „vitáztak” a diákok, de emellett egy néprajzi szakembertől és egy természetvédelmi mérnöktől is nagyon hasznos információkat kaphattak arról, hogy éltek hulladékmentesen elődeink, és hol tartunk ma, milyen esélyünk van még, hogy élhetőbbé tegyük a Földet.

Kategóriák: Események

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás