Február 15-én tanulmányi kiránduláson vettünk részt. Az osztályunk a Szépművészeti Múzeumba látogatott el egy, az ókori római kultúrát és építészetet bemutató tárlatvezetésre. A kiállítás mindenkit megfogott, az egész osztályt magával ragadták a római történelem egy-egy szeletét bemutató történetek és tárgyi emlékek. A körbevezetés végeztével lehetőségünk volt egy életnagyságú társasjátékot játszani, amelynek során a tárlatvezetésen elhangzottakat kellett felidéznünk – a játékban mindannyian nagy élvezettel vettünk részt.

Összességében rengeteg új információval és élménnyel lettünk gazdagabbak. Köszönjük a tanárainknak, kiemelten Csokai-Tóth Erika tanárnőnek a kirándulás megszervezését.
9.a osztály

Kategóriák: Események

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás