Iskolánk ötödik és hatodik évfolyamos tanulóinak SZÍNHÁZI HETET szerveztünk. Az osztály vesztese nagy sikerű regénynek a színpadi adaptációját láthatták a gyerekek a Budaörsi Latinovits Színház művészeinek előadásában. A mű az év ifjúsági előadása lett. A darabot közös csoportfoglalkozás követte, ahol Debreceni Luca drámapedagógus vezetésével fontos kérdéseket boncolgattak tanulóink. Hogy érzed magad a nagyvilágban? Az iskoládban? Az osztályodban? Kivel cserélnél a szereplők közül? Hogy viselkedj ha bántanának? Mit érezhet, aki mást bánt? A téma aktuális, és feldolgozása építő volt.

Köszönjük……

Kategóriák: Általános Iskola

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás