A Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola és Gimnázium második szalagavató bálját számos előkészület, tervezés, szervezés előzte meg, de a nagy napon minden szépen összeállt egy kerek egésszé. Örömmel üdvözöltük újra a tavaly végzett diákjainkat. Számos kollégának mondhatunk köszönetet: Csokai-Tóth Erikának a búcsúztató műsorért, Bereczk Ágnesnek a csodaszép kórusművekért, Németh Tamásnak az áldásért, Vizi Tibornak a hangulatos néptánc előadásért, Bányai Gábornak a nagyszerű dekorációért, Tápai Tamásnak és Tóth Zoltánnak a gördülékeny hangtechnikáért, és Szántó Évának az osztálytáncba és keringőbe fektetett hatalmas munkájáért. A szalagavató műsorát gazdagította Krepsz Adél (10.c), Krepsz Ágnes (10.c) és Krepsz Ákos (11.a) lebilincselő néptánc előadása, illetve Molnár Bálint (11.b) magával ragadó zongorázása. Az egész estét nagyszerűen konferálta végig Papp Flóra (11.c) és Molnár Bálint (11.b), hálás köszönet érte! A végzősök táncában Bencze Álmos (11.a) és Zimányi Domonkos (10.b) segített be. A búcsúztató műsort a 11.b osztály tanulói adták elő: Deák Aletta, Madaras Máté, Márok Regina, Szörényi Zsófia és Tihanyi Szonja személyében. A tornacsarnok bálteremmé változtatásában a 11. évfolyam diákjai segítettek. Ezúton is köszönjük minden 11.-es szülőnek, aki otthon készült finomsággal járult hozzá a szeretetvendégséghez. A bál nem valósulhatott volna meg a közösségi szolgálatot végző tanulóink, illetve az őket koordináló Dizseri Péter tanár úr nélkül. Végül, de nem utolsó sorban köszönjük a Vezetőség támogatását, ötleteit, javaslatait.

A szervezők nevében,
Jeddy Janka