Idei óriási siker a Zrínyi Ilona Országos Matematikaversenyen

Tanulóink közül sokan jelentkeznek versenyekre, ahol általában szép eredményeket is érnek el akár matematikából, akár vers- és prózamondó versenyen, akár történelmi megmérettetésen.

Az idei tanév egyik nagy meglepetése és örömhíre, hogy Pálmai-Szargszjan Mátyás, 4.a osztályos tanulónk gyönyörűen végigküzdötte magát a Zrínyi Ilona Országos Matematikaverseny megyei/regionális fordulóin, majd az országos döntőben a 9. helyen végzett öregbítve iskolánk jó hírét.

Az országos eredményhirdetésre a Neumann János Egyetem Kecskeméti Campusán került sor április 24-én, Matyi ott vehette át a 9. helyezésért járó oklevelét és díját.

Gratulálunk Matyi, nagyon büszkék vagyunk rád! Kívánunk neked további szép eredményeket, sikereket! Adja Isten, hogy továbbra is lelj örömet a matematikában, a tanulásban és kamatoztathasd a benned rejlő tehetséget a magad megelégedésére, családod és iskoláid büszkeségére és Isten dicsőségére!

Kategória: Általános Iskola

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás