Márciusban 17-szer rendezte meg a Nagytétényi Polgári Kör és a Baross Gábor Általános Iskola a Romhányi versmondó versenyt. A helyszínt a Ciffra György Nagytétényi Közösségi Színtér biztosította. Az idei aktualitást Romhányi József – akit a közvélemény Rímhányónak becézett – halálának 40. évfordulója adta. Iskolánk tanulói ismét nagyon jól szerepeltek, versenyzőink magas színvonalon adtak elő vidám témájú, humoros verseket, elbeszéléseket . Az alsó tagozatosok kategóriájában: Kovács Mira Eszter, Vukov Dénes Álmos (felkészítő tanár: Lantos Éva), a felsősöknél: Budai Bálint, Szilágyi Enikő (felkészító tanár Seréti Gyula) és Url Márk (felkészítő tanár: Horváth Erika) indult.
A versengésben Kovács Mira Eszter harmadik, Url Márk, pedig első helyezést ért el. Gratulálunk a nyerteseknek, és minden résztvevőnek!