A Latinovits Színház művészei rendkívüli irodalomórával lepték meg a tizenegyedikeseket. Dosztojevszkij Bűn és bűnhődését adták elő az osztályszínház programsorozatukban. A mű adaptációja igazi színházi élmény volt bravúros színészi alakításokkal, váratlan dramaturgiai megoldásokkal. Az előadás után drámapedagógiai foglalkozást is tartottak, ahol is bevonták a diákokat a darab feldolgozásába, elemezték a pszichológiai tényezőket, aktualizáltak egy kötetlen beszélgetés keretében. Hogy nem csak a gimnazistáinknak volt nagy élmény ez a délelőtt, hanem a színészeknek is, álljon itt a köszönő levelük egy részlete:

„ Nagyon köszönjük a lehetőséget, mindkét nap nagy élmény volt a rózsakertis diákokkal!”

Kategóriák: Események

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás