Nyílt napok

<<Regisztrációs link az oldal alján található>>

Kedves Szülők!

A gimnázium felvételi tájékoztatója után szeretettel várjuk Önöket november 13-14 között nyílt óráinkra, ahol bepillantást nyerhetnek iskolánk mindennapi munkájába.
Mindkét nap, a tanórák látogatása előtt 8:15-től igazgatói tájékoztatót tartunk a gimnázium aulájában.
Az egyes tanórák tantermi beosztása a gimnázium földszinti hirdetőtábláján lesz közzétéve az adott nap reggelén.
Akinek igazolásra lesz szüksége az általános iskolája számára, az a gimnázium Titkárságán kérheti azt az egész nap folyamán.
A termek zsúfoltságának elkerülése érdekében az egyes órák látogatottságát 15 diákban maximalizáljuk. A diákokkal egy-egy szülő is részt vehet az órákon. Amennyiben a választott óra létszáma betelt, kérjük, válasszanak másikat!

A regisztráció menete

Az alábbi lista a választható tantárgyakat tartalmazza.
Kattintsanak a választott tantárgyra, majd jelöljék be a megfelelő időpontot. Felhívjuk figyelmüket, hogy egy tantárgyon belül csak egy tanóra választható.

Magyar nyelv és irodalom
Hittan
Történelem
Angol nyelv
Német nyelv
Francia nyelv
Kémia
Biológia

A regisztráció november 14-én lezárul.
A jelentkezési táblázat a következő linken érhető el:

Köszönjük érdeklődésüket!

Gál Zsolt