Tisztelt Szülők!
Tisztelettel és nyomatékosan kérjük Önöket, hogy a felújítási munkálatokra való tekintettel minden esetben írjanak előzetes e-mailt, hogy a titkárságon fel tudjanak készülni a kérések teljesítésére, elő tudják készíteni a kért dokumentumokat!
rozsakerti@rozsakertiskola.hu

Köszönjük szépen a megértésüket!

DÁTUMHELY
2020. június 17. szerdaáltalános iskola portáján
2020. július 1. szerdagimnázium épületében
bejárat a Rákóczi út felől
2020. július 15. szerdagimnázium épületében
bejárat a Rákóczi út felől
2020. július 29. szerdagimnázium épületében
bejárat a Rákóczi út felől
2020. augusztus 12. szerdagimnázium épületében
bejárat a Rákóczi út felől
Kategória: Események

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás