Pedagógusok
Sor-
szám
NévOktatott tantárgyakEgyéni online fogadó órák
(előtte telefonos egyeztetéssel)
1.Bencze Péter
igazgató
2.Bálint-Pallaghy Réka
alsós igazgatóhelyettes
református hittan
3.Horváth Erika
felsős igazgatóhelyettes
magyar nyelv és irodalom
4.kuti_laszloKúti László
gimnáziumi igazgatóhelyettes
fizika, informatika
5.dizseri_peterDizseri Péter
DÖK-t segítő pedagógus
gimnáziumi tagozatvezető
földrajz, történelemkedd 1. óra
6.Horváthné Tóth Gabriella
felsős tagozatvezető
osztályfőnöki munkaközösség vezetője
matematika, digitális kultúracsütörtök 2. óra
7.Borbély Zsuzsanna Anikó
alsós tagozatvezető
alsós munkaközösség vezetője
tanító
8.Ábrahám Angéla
hitéleti munkaközösség vezetője
református hittan, történelemcsütörtök 1. óra
9.Ágh Annabiológia, kémiacsütörtök 5. óra
10.andrasikne_kiss_maria_annaAndrásikné Kiss Mária Annatanító, matematikakedd 5. óra
11.Bagi Erikatestneveléskedd 7. óra
12.Balogh Andrásnétanítókedd 3. óra
13.banyai_gaborBányai Gábor Bertalanvizuális kultúra, életvitel és gyakorlat,
technika és tervezés
hétfő 3. óra
14.Bencze Márk Jenőmatematika, informatika, digitális kultúrahétfő 2. óra
15.Bereczk Ágnesének-zene, egyházi énekpéntek 6. óra
16.csonka_gaborCsonka Gábor
testnevelés munkaközösség vezetője
testneveléshétfő 6. óra
17.Dobay Ágnestanítószerda 3. óra
18.dorn_zsuzsannaDorn Zsuzsanna Beatrix
reál munkaközösség vezetője
matematika, fizikahétfő 6. óra
19.feldhoffer-szabo_viktoriaFeldhoffer-Szabó Viktória Katalinmagyar nyelv és irodalomkedd 4. óra
20.fenyvesine_teringer_evaFenyvesiné Téringer Évatörténelem, francia nyelvszerda 6. óra
21.Gulyásné Birinyi Ritabiológia, informatikaszerda 2. óra
22.gyarakine_szakaly_doraGyarakiné Szakály Dóraangol nyelvhétfő 4. óra
23.hajdune_lovas_zsuzsannaHajduné Lovas Mária Zsuzsannaevangélikus hittancsütörtök 4. óra
24.hegedus_tamasHegedűs Tamásmatematikaszerda 2. óra
25.Hokker Zsoltevangélikus hittan
26.Horváth Bettinamatematika, kémia
27.Horváth Rékatanítópéntek 2. óra
28.Horváth Tünde
idegen nyelvi
munkaközösség vezetője
angol nyelvpéntek 2. óra
29.horvathne_szabo_maria_magdolnaHorváthné Szabó Mária Magdolnatanítókedd 6. óra
30.Illyésné Gaál Cecília
kokas munkacsoport vezetője
tanítószerda 5. óra
31.Jeddy Janka Melindaangol nyelvpéntek 4. óra
32.Joó David Christopheriskolalelkész
33.jozsa_gyongyi_erzsebetJózsa Gyöngyi Erzsébetnémet nyelv
34.kappeter_boglarkaKappéter Boglárkatanító, református hittankedd 3. óra
35.Kazi Istvánrómai katolikus hittanpéntek 5. óra
36.Keczán Anikó
gyermekvédelmi felelős
szociálpedagógus
37.Kemény Györgynétanító, technika és tervezéshétfő 4. óra
38.Klein Évarómai katolikus hittanhétfő 2. óra
39.kobulniczky_emeseKobulniczky Emesetanítóhétfő 3. óra
40.Lachmann-né Novák Gyöngyitanítópéntek 3. óra
41.lantos_evaLantos Éva
alsós humán munkacsoport vezetője
tanító kedd 4. óra
42.ludanyi_erzsbetLudányi Erzsébet tanító péntek 3. óra
43.Lükőné Novák Melindatestnevelés, gyógytestnevelés
44.Major-Bácskai Alexandra tanító csütörtök 4. óra
45.Majzik Lioneltermészettudomány, történelem,
hon-és népismeret, testnevelés
péntek 2. óra
46.Malomvölgyi Tamásangol nyelvszerda 3. óra
47.Martonné Dobó Melinda Diánaangol nyelvpéntek 5. óra
48.miszlaine_koppany_imola_gabriellaMiszlainé Koppány Imola Gabriellabiológia, földrajzcsütörtök 2. óra
49.muranyi_melindaMurányi Melindareformátus hittan, történelem,
hon-és népismeret
csütörtök 2. óra
50.nagy_agnesNagy Ágnes tanítócsütörtök 3. óra
51.nagy_erikaNagy Lászlóné tanító csütörtök 4. óra
52.Nádorné Kárpáti Ildikóreformátus hittan, német nyelv
53.Nemes Noémi Orsolya tanító, református hittanhétfő 4. óra
54.Németh Tamásiskolalelkész, református hittan
55.Novák Ferencnétestnevelésszerda 3. óra
56.novakne_tisje_monikaNovákné Tisje Mónika tanító péntek 2. óra
57.perjesne_vasvari_adrienn_beatrixPerjésné Vasvári Adrienn Beatrixmagyar nyelv és irodalom, történelem
58.Pető-Veres Katareformátus hittan
59.Pokol Ildikó tanítószerda 1. óra
60.dr. Polyákné Turóczy Olgaének-zeneszerda 5. óra
61.Racskó Zsófia Csengematematika, kémia
62.Rákóczi Krisztina tanítócsütörtök 3. óra
63.ribi_krisztinaRibi Krisztinamagyar nyelv és irodalom, francia nyelvkedd 5. óra
64.rostas_antalRostás Antalmatematika, digitális kultúra
65.Rudolfné Sternócky Adriennnémet nyelv. testnevelés
66.sandor_fanniSándor Fannimatematika, fizika
67.sardine_varga_ildikoSárdiné Varga Ildikó
BECS munkacsoport vezetője
kémia, biológia, informatika, digitális kultúrahétfő 4. óra
68.Seréti Gyula
humán munkaközösség vezetője
magyar nyelv és irodalom, történelemkedd 5. óra
69.Simai Tímeaangol nyelv
70.Soltész Attilabaptista hittan
71.Szabó Katalin Olgaangol nyelv
72.Szarvas Lászlóné tanító kedd 6. óra
73.Szántó Tamásnétársastánc
74.Széll Kláraangol nyelvszerda 5. óra
75.Szögi Balázs Szabolcstörténelem, földrajzhétfő 6. óra
76.Szögi-Homor Lillaangol nyelvkedd 1. óra
77.Szunyi Györgymagyar nyelv és irodalom, könyvtárhétfő 3. óra
78.Szűcs Bernadett
alsós reál munkacsoport vezetője
tanító, digitális kultúra, ének-zenehétfő 5. óra
79.Trandakisz-Borbély Zsuzsannaangol nyelv
80.Varga Anitamatematika, német nyelvcsütörtök 5. óra
81.Varga Gábornétanítóhétfő 16.00-17.00
82.Varga-Nagy Zsuzsanna Kláratanítóhétfő 3. óra
83.vegvarine_panczel_gyongyiVégváriné Pánczél Gyöngyi tanító, vizuális kultúraszerda 1. óra
84.vizi_adriennVizi Adriennnéptánc
85.vizi_tiborVizi Tibornéptánc
86.zimanyi_kinga_boglarkaZimányi Kinga Boglárka tanítócsütörtök 2. óra
87.Zsemlye Viktóriamagyar nyelv és irodalompéntek 2. óra

Református Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény Budapesti Tagintézményének munkatársai

NÉVSzakterületElérhetőségEgyéni fogadó órák
(előtte telefonos egyeztetéssel)
Tóth Katapszichológus – alsó tagozattothkatapszich.refegymi@gmail.comkedd 15 óra
Tarsoly Erzsébetpszichológus – felső tagozatpszichologus.rozsakerti@gmail.comcsütörtök 15 óra
Szekér Hannapszichológus – gimnáziumszekerhanka@gmail.com
Fekete AlízGyógypedagógus – általános iskola és gimnáziumfeketealiz90@gmail.com
Vári Tímeagyógypedagógusvaritimeautazorefegymi@gmail.comszerda 1. óra
Bata Erikafejlesztőpedagógusperika3@gmail.comcsütörtök 7.15
Kapitányné Szűcs Andreafejlesztőpedagóguskapitanynenevtanrefegymi@gmail.compéntek 1. óra
Mathe Kingalogopédus – általános iskolakingalogorefegymi@gmail.com

Nevelő-oktató munkát segítő kollégák

1.Lakatosné Mészáros Nóragazdasági vezető
2.Lakatos Zsoltüzemeltetési vezető
3.Horváth Noémiiskolatitkár (általános)
4.Körtvési-Varga Erikaiskolatitkár (gimnázium)
5.Szabóné Müller Etelkagazdasági munkatárs
6.Fábián-Molnár Zsuzsannagazdasági munkatárs
7.Varga Szilviabérszámfejtő
8.Réfi Ritaiskolai védőnő
9.Marunák Katalinpedagógiai asszisztens
10.Szanyi-Cseh Oktávia Klárapedagógiai asszisztens
11.Szuetta Katalinpedagógiai asszisztens
12.Tápai Tamásrendszergazda
13.Tóth Zoltánrendszergazda
14.Tari Lászlókarbantartó
15.Wittmann Tamáskarbantartó
16.Buncsák Henriknétakarító
17.Csibi Zsuzsannatakarító
18.Kissné Mizsák Szilviakonyhai munkatárs
19.Korponai Jánoskonyhai munkatárs
20.Vécsei Gabriellakonyhai munkatárs
21.Borda Józsefportás
22.Dudás Józsefportás
23.Kern Jenőportás
24.Nagy Margitportás

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás