Pedagógusok
Sor-
szám
NévSzakképzettségek,
végzettségek
Pedagógus szakvizsgaEgyéni fogadó órák
(előtte telefonos egyeztetéssel)
1.Bencze Péter
igazgató
számítástechnika szakos tanár;
általános iskolai tanító
szakvizsgázott pedagógus;
közoktatási vezető
2.Bálint-Pallaghy Réka
alsós igazgatóhelyettes
középiskolai református vallástanár;
okleveles néderlandisztika szakos bölcsész és tanár;
általános iskolai tanító angol nyelvi szakkollégiumi képzéssel
3.Horváth Erika
felsős igazgatóhelyettes
okleveles magyar nyelv és irodalom szakos bölcsész és tanár;
magyar nyelv és irodalom szakos általános iskolai tanár;
általános iskolai tanító
szakvizsgázott pedagógus,
szakvizsgázott mentorpedagógus;
közoktatási vezető
4.kuti_laszloKúti László
gimnáziumi igazgatóhelyettes
okleveles informatika szakos tanár;
okleveles közlekedésmérnök;
okleveles közlekedésmérnök-tanár;
oktatásinformatikus
szakvizsgázott pedagógus, minőségbiztosítási szakterületen;
közoktatási vezető
5.dizseri_peterDizseri Péter
DÖK-t segítő pedagógus
gimnáziumi tagozatvezető
okleveles földrajztanár;
okleveles történelem szakos bölcsész és középiskolai tanár;
földrajz szakos tanár;
történelem szakos tanár
szakvizsgázott pedagógus, közoktatási vezető
6.Horváthné Tóth Gabriella
felsős tagozatvezető
osztályfőnöki munkaközösség vezetője
okleveles informatika szakos tanár;
rajz szakos tanár;
okleveles matematikatanár;
általános iskolai tanító matematika műveltségi területen
szakvizsgázott pedagógus mentorpedagógus szakterületen
7.Rácsok Zsuzsanna Anikó
alsós tagozatvezető
alsós munkaközösség vezetője
általános iskolai tanító
8.andrasikne_kiss_maria_annaAndrásikné Kiss Mária Annaáltalános iskolai tanító technika szakkollégiumi képzéssel
9.Ábrahám Angéla
hitéleti munkaközösség vezetője
református vallástanár;
okleveles történelem szakos bölcsész és tanár;
okleveles néprajz szakos bölcsész
10.Bakos Judit Katalináltalános iskolai tanító népművelés és rajz szakkollégiumi képzéssel;
történelem szakos tanár
11.Balogh Andrásnéóvodapedagógus;
általános iskolai tanító néprajz szakkollégium képzéssel
12.banyai_gaborBányai Gábor Bertalanvizuális és környezetkultúra tanár
13.banyai_lillaBányay Lillaáltalános iskolai tanító ének-zene műveltségi területen;
kántor
14.csonka_gaborCsonka Gábor
testnevelés munkaközösség vezetője
földrajz szakos általános iskolai tanár;
testnevelés szakos általános iskolai tanár
szakvizsgázott pedagógus,
közoktatási vezető
15.dorn_zsuzsannaDorn Zsuzsanna Beatrix
reál munkaközösség vezetője
matematika szakos általános iskolai tanár;
fizika szakos tanár
16.feldhoffer-szabo_viktoriaFeldhoffer-Szabó Viktória Katalinokleveles magyar nyelv és irodalom szakos bölcsész és tanár
17.fenyvesine_teringer_evaFenyvesiné Téringer Évaokleveles középiskolai történelemtanár és állampolgári ismeretek tanára;
francia nyelv és irodalom szakos tanár
18.ferenczine_koos_anitaFerenczyné Koós Anita Katalinének-zenetanár, karvezető;
okleveles orgonaművész
19.fodor_krisztianFodor Krisztiántestnevelő- edző;
testnevelő tanár – gyógytestnevelő tanár
20.Gulyásné Birinyi Ritakertészmérnök;
mérnöktanár
21.gyarakine_szakaly_doraGyarakiné Szakály Dóraanglisztika alapszakos bölcsész (angol);
okleveles angoltanár;
okleveles család- és gyermekvédő tanár
22.hajdune_lovas_zsuzsannaHajduné Lovas Mária Zsuzsannaevangélikus hittan tanár;
általános iskolai tanító természetismeret speciális kollégiummal
23.hegedus_tamasHegedűs Tamásmatematika szakos tanár;
biológia szakos tanár
24.Homor Lillaangol nyelv és földrajz szakos tanár gyakornok
25.Horváth Rebeka Imolaáltalános iskolai tanító
26.Horváth Rékaáltalános iskolai tanító
27.Horváth Tünde
idegen nyelvi
munkaközösség vezetője
angol szakos nyelvtanár
28.horvathne_szabo_maria_magdolnaHorváthné Szabó Mária Magdolnaáltalános iskolai tanító könyvtár szakkollégiumi képzéssel;
okleveles általános iskolai földrajztanár
29.Illyésné Gaál Cecília
kokas munkacsoport vezetője
általános iskolai tanító magyar nyelv és irodalom műveltségi területen;
fejlesztőpedagógus
szakvizsgázott pedagógus, fejlesztőpedagógus;
szakvizsgázott pedagógus mentori, vezetőtanári szakterületen
30.Jakus Ágnes Évaokleves magyar szakos középiskolai tanár;
francia nyelv és irodalom szakos középiskolai tanár
31.Jeddy Janka Melindaangol nyelv és irodalom szakos tanár;
angol nyelv és irodalom szakos középiskolai tanár
32.Joó David Christopheranglisztika alapszakos bölcsész (amerikanisztika);
református teológus
33.jozsa_gyongyi_erzsebetJózsa Gyöngyi Erzsébetáltalános iskolai tanító orosz nyelv szakkollégiumi képzéssel;
német szakos nyelvtanár;
okleveles némettanár
34.kappeter_boglarkaKappéter Boglárkaáltalános iskolai tanító ember és társadalom műveltségi területen;
hitoktató
35.Kazi Istvánokleveles katolikus teológus
36.Keczán Anikó
gyermekvédelmi felelős
általános iskolai tanító;
szociálpedagógus;
logoterápiai tanácsadó és személyiségfejlesztő szakember
37.Kemény Györgynéáltalános iskolai tanító technika szakkollégiumi képzéssel
38.kobulniczky_emeseKobulniczky Emeseáltalános iskolai tanító;
kántor
39.Lachmann-né Novák Gyöngyiáltalános iskolai tanító
40.lantos_evaLantos Éva
alsós humán munkacsoport vezetője
általános iskolai tanító közművelődés szakkollégiumi képzésselszakvizsgázott pedagógus
41.Lecza-Kerek Anna Júliaáltalános iskolai tanító ember és társadalom műveltségi területen;
okleveles kommunikáció szakos bölcsész;
okleveles testnevelő tanár
42.Lipcsei-Szöllősy Rékaáltalános iskolai tanító magyar nyelv és irodalom műveltségi területen;
okleveles pedagógiatanár;
okleveles nyelv- és beszédfejlesztő tanár;
okleveles magyartanár
43.ludanyi_erzsbetLudányi Erzsébetóvónő;
általános iskolai tanító közművelődés szakkollégiumi képzéssel
44.Major-Bácskai Alexandrakonduktor-tanítószakvizsgázott pedagógus, közoktatási vezető
45.Majzik Lioneláltalános iskolai tanító ember és társadalom műveltségi területen
46.Malomvölgyi Tamásáltalános iskolai tanító rajz szakkollégiumi képzéssel;
rajz szakos tanár;
okleveles angoltanár;
művészeti szaktanár
47.miszlaine_koppany_imola_gabriellaMiszlainé Koppány Imola Gabriellabiológia szakos tanár;
francia szakos nyelvtanár;
földrajz szakos tanár
48.muranyi_melindaMurányi Melindaokleveles református teológus;
általános iskolai tanító
49.nagy_agnesNagy Ágnesáltalános iskolai tanító könyvtár szakkollégiumi képzéssel
50.nagy_erikaNagy Lászlónéáltalános iskolai tanító testnevelés szakkollégiumi képzéssel
51.Nemes Noémi Orsolyaáltalános iskolai tanító;
református hittanoktató
52.Németh Tamásreformátus lelkész
53.Novák Ferencnéáltalános iskolai tanító testnevelés szakkollégiumi képzéssel
54.Novák Melindaokleveles középiskolai testnevelő tanár;
okleveles gyógytestnevelő-egészségfejlesztő tanár
55.novakne_tisje_monikaNovákné Tisje Mónikaóvodapedagógus;
általános iskolai tanító ének-zene szakkollégiumi képzéssel
szakvizsgázott pedagógus, közoktatási vezető
56.Oláh Lucareformátus hittanoktató gyakornok
57.perjesne_vasvari_adrienn_beatrixPerjésné Vasvári Adrienn Beatrixokleveles történelem szakos bölcsész és tanár;
okleveles magyar nyelv és irodalom szakos bölcsész és tanár


58.Dr. Polyákné Turóczy Olgaáltalános iskolai tanító ének-zene műveltségi területen;
ének-zene szakos tanár;
általános iskolai tanító vizuális nevelés műveltségi területen
59.Poprádi-Csizmazia Lucaáltalános iskolai tanító
60.Rákóczi Krisztinaáltalános iskolai tanító vizuális nevelés műveltségi területen
61.ribi_krisztinaRibi Krisztinaokleveles orosz nyelv és irodalom szakos bölcsész és tanár;
okleveles francia nyelv és irodalom szakos bölcsész és tanár;
okleveles magyar nyelv és irodalom szakos bölcsész és tanár
62.rostas_antalRostás Antalszociológiai alapszakos szakelőadó;
okleveles közgazdász nemzetközi gazdaság és gazdálkodási szakon;
okleveles közgazdásztanár (nemzetközi gazdaság és gazdálkodás szakon)
63.Rudolfné Sternócky Adriennokleveles német nyelv és irodalom szakos tanár;
német nyelv és irodalom szakos tanár;
testnevelő tanár
64.Salamon-Porkoláb Eszteráltalános iskolai tanító
65.sardine_varga_ildikoSárdiné Varga Ildikó
BECS munkacsoport vezetője
biológia szakos tanár;
kémia szakos tanár;
okleveles informatikatanár
szakvizsgázott pedagógus, közoktatási vezető
66.Seréti Gyula
humán munkaközösség vezetője
történelem szakos tanár;
általános iskolai tanító közművelődés szakkollégiumi képzéssel;
okleveles történelemtanár
szakvizsgázott pedagógus, közoktatási vezető
67.Szabó Katalin Olgaokleveles angol nyelv és irodalom szakos bölcsész és tanár
68.Szautner Krisztinaáltalános iskolai angol nyelvoktató tanító;
általános iskolai tanító technika szakkollégiumi képzéssel
69.Szavari-Barbarics Krisztinaáltalános iskolai tanító német idegen nyelvi műveltségi területen
70.Szögi Balázs Szabolcsföldrajz szakos középiskolai tanár gyakornok
71.Szunyi Györgymagyar szakos általános iskolai tanár;
történelem szakos általános iskolai tanár;
okleveles magyar nyelv és irodalom szakos tanár;
segédkönyvtáros
72.Szűcs Bernadett
alsós reál munkacsoport vezetője
ének-zenetanár, karvezető;
általános iskolai tanító természetismeret műveltségi területen;
az inkluzív nevelés okleveles tanára
szakvizsgázott pedagógus mentorpedagógus szakterületen
73.Trandakisz-Borbély Zsuzsannaokleveles angol nyelv és irodalom szakos bölcsész és tanár;
a magyar mint idegen nyelv okleveles tanára
74.Varga Anitaokleveles matematikatanár;
matematikus;
okleveles némettanár
75.vegvarine_panczel_gyongyiVégváriné Pánczél Gyöngyiáltalános iskolai tanító vizuális nevelés műveltségi területen
76.vizi_adriennVizi Adrienntáncpedagógus (néptánc);
egészségtantanár;
táncpedagógus
77.vizi_tiborVizi Tibortáncpedagógus (néptánc szakirány);
okleveles tánctanár (néptánc)
szakvizsgázott pedagógus mentorpedagógus szakterületen
78.zimanyi_kinga_boglarkaZimányi Kinga Boglárkaáltalános iskolai tanító informatika műveltségi területen

Református Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény Budapesti Tagintézményének munkatársai

NÉVSzakterületElérhetőségEgyéni fogadó órák
(előtte telefonos egyeztetéssel)
Tarsoly Erzsébetpszichológuspszichologus.rozsakerti@gmail.comcsütörtök 15 óra
Tóth Katapszichológuspszichologus.rozsakerti@gmail.comkedd 15 óra
Antali Zitapszichológuspszichologus.rozsakerti@gmail.comcsütörtök 15 óra
Bata Erikafejlesztőpedagóguscsütörtök 7.15
Nagy Edit Andreafejlesztőpedagógusszerda 7.15
Kapitányné Szűcs Andreafejlesztőpedagóguskapitanyne.andrea@gmail.compéntek 1. óra
Vári Tímeagyógypedagógusvaritimeautazorefegymi@gmail.comszerda 1. óra

Nevelő-oktató munkát segítő kollégák

1.Lakatosné Mészáros Nóragazdasági vezető
2.Lakatos Zsoltüzemeltetési vezető
3.Körtvési-Varga Erikaiskolatitkár
4.Szabóné Müller Etelkagazdasági munkatárs
5.Piróthné Varga Szilviabérszámfejtő
6.Szanyi-Cseh Oktávia Klárapedagógiai asszisztens
7.Szuetta Katalinpedagógiai asszisztens
8.Tápai Tamásrendszergazda
9.Tóth Zoltánrendszergazda
10.Tari Lászlókarbantartó
11.Wittmann Tamáskarbantartó
12.Buncsák Henriknétakarító
13.Csibi Zsuzsannatakarító
14.Borda Józsefportás
15.Dudás Józsefportás
16.Kern Jenőportás
17.Nagy Margitportás

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás