A hét utolsó tanítási napján, március 11-én pénteken iskolánkban is 1848-ra emlékeztünk. Ezen a napon mindenki szíve fölött ott díszelgett a piros-fehér-zöld színű szalag, vagy kokárda. Talán a jelen események, melyek a szomszéd országban zajlanak, most még nagyobb hangsúlyt adtak a SZABADSÁG fogalmának.

Az általános iskola 6. évfolyamos tanulói készültek ünnepi műsorral, melyen igét hirdetett Szász Lajos a Budafoki Református Egyházközség vezető lelkésze.

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás