Iskolánk teljes közössége csendesnappal ünnepelte Krisztus feltámadását.

A húsvéti szünet előtti utolsó napunkon hitéleti alkalommal ünnepeltük Megváltó Urunk feltámadását.

Az általános iskolás osztályok Péter apostol elhívását és szolgálatát dolgozták fel ‘halászból emberhalásszá’ címmel. Emellett közösségünk tagjai áhítaton vettek részt, Marcel atya verbita szerzetes bizonyságtételét hallgatták meg és sok élménypedagógiai játékkal és kézműveskedéssel mélyítették el ismereteiket és – reménység szerint – hitüket.

A gimnáziumi tagozat programjai osztályon belüli ráhangoló beszélgetésekkel és áhítattal kezdődtek. Az áhítaton Hokker Zsolt, a Budafoki Evangélikus Egyházközség lelkipásztora szolgált prédikációval és bizonyságtétellel. A közös program után a diákok kisebb csoportokban játékos, élménypedagógiai elemekre épülő és hagyományokat felelevenítő állomásokat kerestek fel, ott kellett teljesíteniük. Sok nevetés és komoly elmélyülés kísérte a programokat.

Utólag is kívánunk minden tanulónknak, pedagógusunknak és családjaiknak áldott húsvéti ünnepeket, a feltámadás boldog reménységét!

Kategória: Események

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás