A gimnáziumi nyári táborokról Dizseri Péter táborvezető tanár úr számolt be:
„2022. augusztus 7-14. között két tábort tartottunk középiskolás tanulóink számára. A hét első felében felsőbb évfolyamos diákok, míg a fennmaradó napokon leendő kilencedik osztályosok élvezhették a Balaton és közösséghez tartozás örömeit.

A délelőtti áhítatok és csoportos beszélgetések után a délutánok strandolással, túrázással, ismerkedéssel és rengeteg sportolással teltek. A közös éneklések, az esti filmnézések, a nagy strandröplabda csaták és a mérkőzések a futballpályán egy csapattá kovácsolták a résztvevőket, eközben az új tanulóink leendő osztályfőnökeikkel is megismerkedhettek. Ehhez járultak még hozzá iskolapszichológusunk és az idősebb diákok által is szervezett közösségi játékok.
A XXII. kerület önkormányzati üdülője tökéletes helyszín volt táborainkhoz, és Urunknak hála, az időjárás is végig kegyes volt hozzánk! A táborokat lezáró tábortűz mellett nagy öröm volt hallgatni diákjaink és pedagógusaink összegyűjtött élményeit.”