2021-22

Kenguru matematikaverseny regionális döntő

1. hely
Rajos Eliza – 3.d (országos helyezés: 37.)
Veres Zalán – 4.a (országos helyezés: 40.)
2. hely
Jákó Valter Ferenc – 3.d
3. hely
Varga Éva – 3.a
Egyházy Fülöp – 3.a
Pálmai-Szargszjan Mátyás – 4.a
4. hely
Szacsúri Levente – 4.c

Kerületi matematika verseny (2022.03.29)

2. hely
Hajder Domonkos – 5.a (továbbjutott a döntőbe)
3. hely
Herczeg Antónia – 5.b
3. hely
Bara Levente – 6.b

Kerületi Szép Magyar Beszéd verseny

1. hely
Papp Dorka Csilla – 5.b

MÁV Zrt. Széchenyi-hegyi Gyermekvasút rajzverseny

2. hely — Szacsúri Hanna Róza – 6.c (“Legszebb gyermekvasúti élményem” kategória)

Országos zsoltáréneklő verseny

Arany minősítés — Uti-Miksán Csanád – 6.a
Arany minősítés — Bácsújlaki Zselyke – 4.b

Bolyai Matematika Csapatverseny megyei/körzeti forduló

11. hely — Juhász Krisztina, Ujfalussy Klára Benedikta, Kutasi Zsófia Katalin, Szacsúri Levente Zoltán – 4.c – Azok, akik csapata

Bolyai Matematika csapatverseny Dél Budai régió helyezések (2021.10.15)

1. hely (döntős) — Székely Bulcsú, Veres Zalán, Pálmai-Szargszjan Mátyás, Balotai Sándor Lajos – 4.a – Baglyok
2. hely (döntős) — Antalóczy Petra, Székely Belián, Molnár Iván, Tompos Márton – 7.c – 123
3. hely — Dömötör Bálint, Dömötör István, Tallér Fülöp, Toldy Tamás – 7.a

Bolyai Matematika csapatverseny Országos helyezés

11. helyezés — Wonke Gáspár, Székely Belián, Molnár Iván, Tompos Márton – 7.c – 123
22. helyezés — Székely Bulcsú, Pálmai Szargszjan Mátyás, Balotai Sándor – 4.a – Baglyok
Felkészítő tanár: Andrásikné Kiss Mária Anna

Medve Matek — Gellért-hegy

Medvebocs kategória
Bronz medve – Némethy Boglárka, Péter Bernadett, Kopik Aliz – 5. évf.
Bronz medve – Tar Bendegúz, Szecső Benedek, Kertész Dániel Noé – 5. évf.
Bronz medve – Hajder Domonkos, Makra Zétény, Horváth Olivér László – 5. évf.
Bronz medve – Miklós Kira Amira, Prim-Gellei Panna, Fodor Lilla Ildikó – 5. évf.
Bronz medve – Egri Lilla, Divéky Emese, Bartos Annamária – 5. évf.
Ezüst medve – Vidákovits Antal, Nagy Tamás, Szántai Csanád – 6. évf.
Bronz medve – Chaben Izabella Nikolett, Kovács Zorka, Székely Vivien – 6. évf.
Bronz medve – Nagy Hanna, Harkai Kamilla, Becze Blanka – 6. évf.
Bronz medve – Löcher Ákos, Harrer Nándor Ádám, Bara Levente – 6. évf.
Kismedve kategória
Ezüst medve – Takács Gergely Nimród, Szeder-Kristóf Barnabás., Turi Mihály György – 7. évf.
Bronz medve – Adamcsek Dániel, Bálint-Pallaghy Csongor, Horváth-Varga Levente – 7. évf.
Ezüst medve – Dul Bence, Szabó Ferenc Áron, Pörge Richárd – 8. évf.
Bronz medve – Erdősi Eszter, Bakó Boglárka, Halmos András – 8. évf.
Bronz medve – Ambrus Péter, Trandakisz Kristóf, Csallóközi Vilmos – 8. évf.
Bronz medve – Tökölyi Petra, Száva Jázmin, Herczeg Zsófia – 8. évf.
Bronz medve – Gecse Annamária, Vörös Eszter, Tran Dang Minh Anh – 8. évf.

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás