2018-2022

Újabb mérföldkőhöz érkezett iskolánk, hiszen az első olyan végzős osztálytól búcsúzhattunk, akik „Rózsakerti Demjénesként” fejezhették be középiskolai tanulmányaikat. Úttörőként kitaposva egy látható ösvényt hagyva hátra a további évfolyamoknak.

A búcsúbeszédekben köszönet hangzott el a „Budapest-Budafoki Református Egyházközség vezetőinek, hogy annak idején késztetést éreztek arra, hogy egyházi intézmény fenntartását vállalják át, majd pedig bővítve a korábbi általános iskolát, gimnáziumot is alapítsanak.” Majd pedig a szülőknek és pedagógusoknak mondott köszönetet Kúti László gimnáziumi igazgatóhelyettes búcsúbeszédében. Kiemelve a partnerséget és együttműködést, melyre szükség volt a 12 év alatt.

Különböző díjak is kiosztásra kerültek, többek között az idén alapított közösségi díj, illetve Demjén plakett díj, melyeket Bencze Péter iskolánk igazgatója adott át. „Eddig hagyomány volt az általános iskolai ballagásokon, és ezt szeretném folytatni a gimnáziumban is. Egy csokor virággal szeretnék elbúcsúzni a tizenkettedikes osztályfőnöktől.” Hangzott el az intézményvezető beszédében. Végezetül egy szál rózsa átadásával vettünk búcsút minden végzős diáktól, kívánva innen a Rózsakertből további kibontakozó Istentől megáldott boldog életet.

És mint mindenért az iskolánk életében, ezért a számunkra történelmi eseményért is egyedül Istené a dicsőség!

Az első gimnáziumi ballagásról készült összefoglaló videó itt tekinthető meg.

Kategória: EseményekGimnázium

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás