A napokban 9.B osztály ellátogathatott a Szépművészeti Múzeumba az osztályfőnökünk, Bencze Melinda tanárnő és a magyartanárunk kíséretében.
Másfél órán keresztül egy tartalmas tárlatvezetésben volt részünk, majd egy izgalmas társasjátékban tehettük próbára ismereteinket az ókori görög kultúrával és művészettel kapcsolatban. Az elhangzott információknak köszönhetően még inkább sikerült elmélyítenünk az eddig tanultakat.
Összességében mind nagyon örültünk, hogy részt vehettünk ezen a tanulmányi kiránduláson, hiszen mindamellett, hogy művelődött az osztály, mindenki tanult valami újat és érdekeset.

Köszönet a magyart oktató tanárnőnek, Csokai-Tóth Erikának a szervezésért!

Jakab Dóra 9.B

Kategóriák: Események

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás