Idén 50. alkalommal került megrendezésre az “Édes Anyanyelvünk” nyelvhasználati verseny döntője Sátoraljaújhelyen. Az a megtiszteltetés ért, hogy képviselhettem Budapestet és iskolánkat a nagymúltú megmérettetésen, ahonnan végül egy különdíjat sikerült hazahoznom.
Őszintén szólva nagyon pozitívan csalódtam az egész szervezésben: a szállás, az étkezések, a programok lebonyolítása teljesen élvezhetőek voltak egy magamfajta tizenhét éves srác számára. A verseny izgalmai mellett talán a legjobban az itt megismert emberek tették emlékezetessé ezt a négy napot. Szuper volt olyan velem egyidős fiúk és lányok társaságában lenni, akik értelmesek, műveltek és szeretnek igazán összetett vetélkedőkre járni. Nagyban motiváltak engem a jobb teljesítményre, amely a jövőben is hatással lesz a tanulmányaimra. Összefoglalva nagyon köszönöm a felkészítő tanáromnak és mindenkinek, aki hozzájárult ahhoz, hogy részt vehessek a versenyen.
Molnár Bálint Sándor
11. B

Szeretettel gratulálunk!

Kategóriák: EseményekGimnázium

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás