December 6-án este a Rózsakerti esték keretein belül pódiumbeszélgetésen vehettünk részt gimnáziumunk aulájában Visky András Kitelepítés című könyvének bemutatója kapcsán. A Jelenkor kiadó gondozásában megjelent könyv egy lelkészcsalád életét szubjektív nézőpontból mutatja be, amelyben a 20. századi történelem szörnyűségeinek átélőjeként szólal meg a szerző. Az eseményen megrendítő őszinteséggel beszélt a fogolytábori emlékeiről, de mindenekelőtt az Istenbe kapaszkodás és a meg nem tagadott hitből fakadó reménység nagyszerű összefoglalása hangzott el. Köszönjük a Budafoki Református Egyházközség vezetőinek szervezői munkáját. Áldottnak éreztük magunkat mindannyian, akik hallgathattuk azt a bölcsességet, amely a szerzőből áradt, és reméljük, hamarosan ismét megörvendeztet minket jelenlétével.

Csokai-Tóth Erika
magyartanár

Kategóriák: Események

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás