2022. június 26-július 3. között tartottunk általános iskolás tanulóink számára (3-8. évfolyam) a népszerű Balatonakali nyári tábort a XXII. kerület önkormányzati üdülőjében. 79 diákkal együtt 5 pedagógus foglalkozott, élvezhették a Balaton és közösséghez tartozás örömeit. Minden reggel áhítattal indult, majd közösségépítő foglalkozásokat tartottunk (gyümölcskeresés, portya, kincskeresés, sportjátékok, batikolás, kézműves foglalkozások, medencés vetélkedő).
Közösen szurkolhattunk a férfi vizilapdacsapatnak, egyik este filmklubot szerveztünk, több alkalommal volt lehetőségünk fürödni a Balatonban. A tábor felénél látogatást tettünk a Veszprémi Állatkertben, ahol a hőségriadót locsolkodással ellensúlyozva élményekkel telve távoztunk.
A tábort lezáró tábortűz mellett nagy öröm volt hallgatni diákjaink és pedagógusaink énekét. A tábort kvízzel és képnézegetéssel zártuk. Minden diák fáradtan, de mosollyal az arcán érkezett meg az iskolához, ahol a szülők izgatottan várták őket.