A Klauzál Ház Mészáros Csaba kamaratermében Karsay Ferenc polgármester köszöntötte az ünnepelteket és a megjelent vendégeket. Az ünnepeltek között aranydiplomát kapott Nagyné Bitter Ilona nyugdíjas pedagógus, iskolánk volt igazgatója. A kerületünkben immár sok éve hagyományként megrendezett eseménye virágcsokorral köszöntötték a pályakezdő pedagógusokat, akik közül többen is intézményünkben kaptak lehetőséget frissen szerzett tudásuk átadásához.

Az eseményről bővebben az alábbi linken olvashatnak.

https://budafokteteny.hu/hir/viragcsokrok-es-szines-diplomak

Kategóriák: Események

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás