2022. november 29-én iskolánk két csapata megmérettette magát a Lónyay utcai Református Gimnázium és Kollégium ausztrál témájú angol versenyén. A két csapat tagjai: Deák Aletta, Buzora Janka, Tihanyi Szonja, Szörényi Zsófia, Ekker Alexandra, Győri Julianna és László Borbála. Felkészítő tanáruk: Trandakisz- Borbély Zsuzsanna.
A verseny előfeltétele egy ausztrál használati tárgy elkészítése volt, amit videófelvétel is rögzít. Mindkét csapat remekül teljesített a Lónyayban megírt teszten is. Egyik csapatunk második helyezést ért el.
Köszönjük a Lónyay Református Gimnázium versenylebonyolítását és a részvétel lehetőségét.

László Borbála (11.b)

Kategóriák: Események

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás