Múlt héten került megrendezésre ez a kerületi verseny, melyen hetedik és nyolcadik évfolyamos diákok indulhattak. Iskolánkból három tanuló nevezett a versenyre: Kincsverő Csenge (8.b), Url Márk (8.b) és Kertész Benjámin (8.a).
A verseny két fordulóból állt, az első részben a diákoknak a saját, hozott szövegüket kellett felolvasni a zsűri előtt, majd ezt követően egy ott kapott, ismeretlen szöveget kellett szépen felolvasni.
Az első forduló után diákjaink az első három helyen álltak a részpontszámuk alapján, majd a második fordulóban belehúztak a versenytársak is, így egy-két ponttal lecsúsztunk a dobogó második, illetve harmadik fokáról. De KERTÉSZ BENJÁMINnak sikerült tartani a jó helyezését, így ő NYERTE MEG A KERÜLETI SZÉPKIEJTÉSI VERSENYT ANGOL NYELVBŐL.
Szeretettel gratulálunk a résztvevőknek és felkészítő tanáraiknak!