Kedves Szülők és Gyerekek!

Szeretettel hirdetjük, hogy a 2022-2023-as tanévben visszavezetjük az iskolai családi istentiszteletek rendjét, ahová nyitott ajtóval várunk minden Rózsakerti iskolás gyermeket és hozzátartozóikat. Ezek az istentiszteletek olyan gyerekbarát, hangszeres dicsőítéssel felépített istentiszteletek, ahol egyaránt otthonosan érezhetik magukat kicsik és nagyok. Az istentiszteleteken két-két iskolai osztályunk tesz szolgálatot, együttlétünket a gyülekezeti teremben szeretetvendégséggel zárjuk. Az istentiszteletek persely adományát abba a diakóniai-krízis alapba helyezzük, amelynek célja a nehéz sorsú iskolai családok támogatása. A karácsonyi szünet előtt november 13-án a 3.b. és 3.c. osztály, november 27-én az 5.a. és 5.b. osztály, december 11-én pedig a 4.c. és 4.d. osztály tanulói tesznek szolgálatot. Várunk mindenkit, aki csatlakozni tud!

Áldás, békesség!

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás