2023.05.05-én tartottuk a 12. osztályosok ballagását. A végzős osztály a szépen feldíszített gimnáziumi épületben vonult végig, majd az aulában foglaltak helyet.
Istentisztelet keretein belül Joó Christofer iskolalelkész búcsúzott a diákoktól, az imádságban Fodor Zita 11. osztályos tanuló szolgált.
A végzős osztály képviselői szokásoknak megfelelően átadták a zászlót a 11. évfolyamnak, az osztály nevében Glattfelder Jakab 12.a osztályos tanuló búcsúzott. A 11. évfolyam szervezte ballagási műsorban énekelt Varga Elina és Varga Boglárka; verset szavalt Sófalvy Réka; a búszúbeszédet Ben Rékától hallottuk. A kamarakórus több alkalommal is zene és énekszóval búcsúzott a 12.a osztálytól.
Az érettségihez sok sikert kívánunk! Áldjon meg titeket az Úr.

Kategóriák: Események

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás