Kedves Szülők!

Köszönjük eddigi rugalmasságukat és együttműködésüket, amellyel a jelenleg kialakult új helyzethez alkalmazkodtak. Nagyon sokat számít nekünk az önök pozitív és támogató hozzáállása.

Holnaptól, október 1-től, mint minden közoktatási intézményben, nálunk is kötelező az épületekbe beérkező tanulók és felnőtt dolgozók lázmérése. Ehhez a szükséges érintésmentes lázmérők megérkeztek, felkészültünk az új feladatra.

Önöktől azt kérjük, hogy mostantól fokozottan figyeljenek arra, hogy csak egészséges gyermeket hozzanak/küldjenek az iskolába. Amennyiben már reggel rosszullétet, hőemelkedést tapasztalnak gyermeküknél, ne hozzák a közösségbe.

Kérjük, hogy a gördülékeny reggeli beérkeztetés érdekében gyermekeiket időben eljuttassák az iskolába, mert a lázmérés lassabb bejutást fog okozni az épületbe, nehogy emiatt késsenek el a gyermekek a reggeli napkezdésről.

Köszönjük további segítségüket, jó egészséget és Isten áldását kívánjuk családjaiknak!

Az iskola vezetősége